В дни каникул

План выхаваўчых мерапрыемстваў у перыяд зімовых канікул  

21.12.2020
развернуть

 

№ п/п

Назва мерапрыемства

Удзельнікі

Месца, пачатак

Дата

 

Адказныя

1.       

 

 

 

Віктарына “Выкананне правіл бяспекі ў літаратуры і мультфільмах”

вучні II-IV класаў

дзіцячы сад,

10.00

26.12.2020

класны кіраўнік

ІІІ класа Шуст Ж.В.

2.       

Гульня-прэзентацыя “Бяспека вышэй за ўсё” (вучні V-XI класаў)

вучні V-XI класаў

дзіцячы сад,

10.00

26.12.2020

класны кіраўнік

VІІ класа

Салавей В.А

3.       

Спаборніцва па міні-футболе

вучні V-XI класаў

спартыўная зала, 10.00

26.12.2020

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Бародзіч Л.В.

4.       

Інсцэніроўкаказкі па пажарнай бяспецы“Добрая казка- дзецям падказка”

вучні I-IV класаў

дзіцячы сад,

10.00

28.12.2020

выхавальнік групы падоўжанага дня

Трухан А.І.

5.       

Заняткі па настольным тэнісе

вучні

ІХ-ХІ класаў

спартыўная зала, 10.00

28.12.2020

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Бародзіч Л.В.

6.       

Круглы стол “Зіма і правілы дарожнага руху”

вучні

V- VІІІ класаў

дзіцячы сад,

10.00

28.12.2020

класны кіраўнік

VІІI класа

Гук А.Р.

7.       

Круглы стол “Фінансавае планаванне”

вучні

ІХ-ХІ класаў

дзіцячы сад,

10.00

29.12.2020

класны кіраўнік X класа

Касабуцкі Дз.А.

8.      8.

       8.

Гульня-віктарына “Прававы калейдаскоп”

вучні

V-VІІІ класаў

дзіцячы сад,

11.00

29.12.2020

класны кіраўнік VI класа

Крывалевіч Н.В.

9.       

Гульня “Эрудыт”

вучні

І- IV класаў

дзіцячы сад,

10.00

29.12.2020

выхавальнік групы падоўжанага дня

Трухан А.І.

10.   

Спаборніцтвы па валейболе

вучні

ІХ-ХІ класаў

спартыўная зала, 11.00

30.12.2020

настаўнік фізічнай культуры і здароўя Бародзіч Л.В.

11.   

Экалагічная віктарына “Загадкі прыроды”

вучні

V- VІІІ класаў

дзіцячы сад,

10.00

30.12.2020

класны кіраўнік  VII класа Салавей В.А.

12.   

Дэбаты “Шкодным звычкам скажам “НЕ”

вучні I- IV класаў

дзіцячы сад,

11.00

30.12.2020

класны кіраўнік VI класа

Крывалевіч Н.В

13.   

Спартыўныя эстафеты

вучні

V-VІІІ класаў

 

спартыўная зала,

11.00

31.12.2020

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Бародзіч Л.В.

14.   

Адкрыты дыялог “Мы-будучыня краіны!”

вучні

IX-XІ класаў

 

дзіцячы сад,

11.00

31.12.2020

класны кіраўнік

IХ класа

Асомчык А.А.

15.   

Гутарка "Ключы дарожнай бяспекі”

вучні I- IV класаў

дзіцячы сад,

10.00

31.12.2020

класны кіраўнік

І класа Сыцько В.П.

16.   

Гутарка “Дом бяспечны і небяспечны”

вучні

V-VІІІ класаў

 

дзіцячы сад,

10.00

04.01.2021

класны кіраўнік

VІ класа

Крывалевіч Н.В.

17.   

Конкурс малюнкаў “Казачная зіма”

вучні I- VI класаў

дзіцячы сад,

10.00

04.01.2021

класны кіраўнік

ІV класа

Шаблоўская А.М.

18.   

Заняткі па настольным тэнісе

вучні

V-VІІІ класаў

 

спартыўная зала,

10.00

04.01.2021

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Бародзіч Л.В.

19.   

Прэзентацыя "Падарожжа на планету Здароўя”

вучні I- V класаў

дзіцячы сад,

9.00

05.01.2021

педагог-псіхолаг

Адзярыха Т.С.

20.   

Камандныя гульні з мячом

вучні

V -XІ класаў

 

спартыўная зала,

11.00

05.01.2021

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Бародзіч Л.В.

21.   

Гульня "Залацінкі народнай мудрасці”

вучні

VІ- XІ класаў

 

дзіцячы сад,

10.00

05.01.2021

класны кіраўнік

Х класа

Касабуцкі Дз.А.

 

22.   

Конкурс малюнкаў “Мая будучая прафесія”

вучні I- V класаў

дзіцячы сад,

10.00

06.01.2021

класны кіраўнік

ІІІ класа Шуст Ж.В.

23.   

Круглы стол “Мой выбар, мая будучая прафесія”

вучні

VІ- IX класаў

 

дзіцячы сад,

10.00

06.01.2021

класны кіраўнік

IХ класа

Асомчык А.А.

24.   

Віктарына “Загадкі прыроды”

вучні

І- IV класаў

 

дзіцячы сад,

11.00

06.01.2021

выхавальнік групы падоўжанага дня

Трухан А.І.

25.   

Віктарына “Мая Случчына”

вучні

І- IV класаў

дзіцячы сад,

10.00

08.01.2021

класны кіраўнік

ІІІ класа Шуст Ж.В

26.   

«Уменне гаварыць НЕ ў супрацьпраўных сітуацыях»

вучні

VІ- VІІІ класаў

 

дзіцячы сад,

10.00

08.01.2021

класны кіраўнік VІ класа

Крывалевіч Н.В.

27.   

Гульня “Свет вакол нас”

вучні IX-XІ

класаў

дзіцячы сад,

11.00

08.01.2021

класны кіраўнік  VIIІ класа Гук А.Р.

28.   

Спаборніцтвы па піянерболе

вучні V-VІІІ

класаў

спартыўная зала,

12.00

09.01.2021

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Бародзіч Л.В.

29.   

Гульня “Падарожжа ў мінулае”

вучні V-VІІІ

класаў

дзіцячы сад,

9.00

09.01.2021

бібліятэкар

Платоненка М.В.

30.   

Прававы турнір

вучні IX-XІ

класаў

дзіцячы сад,

10.00

09.01.2021

педагог-псіхолаг Адзярыха Т.С.

 

свернуть

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах у перыяд асенніх канікул з  01.11.2020  па 08.11.2020

развернуть

 

№ п/п

Назва

Час

правядзення

Колькасць

гадзін

Педагог

дадатковай адукацыі

1

Батлейка

Панядзелак

11.00-11.45

1

Шаблоўская А.М.

2

Цудадзейная папера

Серада

10.00-11.35

 

2

Савельева А.С.

3

Юны матэматык

Аўторак

10.00-11.35

2

Маслоўская Л.М.

4

Вясёлы нямецкі

Пятніца

10.00-10.45

1

Крывалевіч Н.В.

5

Інтэлектуальныя гульні

Аўторак

10.00-10.45

1

Касабуцкі Д.А.

 

 

свернуть

План выхаваўчых мерапрыемстваў у перыяд асенніх канікул з  01.11.2020  па 08.11.2020

развернуть

 

№ п/п

Назва мерапрыемства

Удзельнікі

Месца, пачатак

Дата

 

Адказныя

1.       

Гульня па станцыях “Правілы дарожнага руху”

вучні

І-ІV класаў

дзіцячы сад,

10.00

02.11.2020

класны кіраўнік

ІV класа

Шаблоўская А.М.

2.       

Ролевая гульня “Умей сказаць “НЕ!”

вучні

V- VIII класаў

дзіцячы сад,

11.00

02.11.2020

класны кіраўнік  VIІ класа Гук А.Р.

3.       

Шахматны турнір

вучні

V- ХІ класаў

спартыўная зала,

10.00

02.11.2020

настаўнік фізічнай культуры і здароўя Бародзіч Л.В.

4.       

Гульня-падарожжа

«Па краіне Здароўя»

вучні

І-ІV класаў

дзіцячы сад,

10.00

03.11.2020

класны кіраўнік

  ІІкласа Савельева А.С.

5.       

Школьны кіналекторый

“Адказнасць непаўналетніх перад законам”

вучні

VIII -ХІ класаў

дзіцячы сад,

11.00

03.11.2020

педагог сацыяльны Салоўская Т.С.

6.       

Спартыўныя гульні

"Залатая скакалка»

вучні

І-ХІ класаў

спартыўная зала,

11.00

03.11.2020

настаўнік фізічнай культуры і здароўя Бародзіч Л.В.

7.       

Гульня “Востраў скарбаў”

вучні

І-ІV класаў

дзіцячы сад,

11.00

04.11.2020

класны кіраўнік

  І класа Сыцько В.П.

8.       

Занятак з элементам трэнінгу “Зразумей сябе”

вучні

ІV-V класаў

дзіцячы сад,

9.00

04.11.2020

педагог-псіхолаг Адзярыха Т.С.

9.       

Спаборніцтвы па піянерболе

вучні

V-VІІІ класаў

спартыўная зала,

11.00

04.11.2020

класны кіраўнік V класа Бародзіч Л.В.

10.   

Круглы стол "Аб шкодных звычках”

вучні

VIII- XIкласаў

дзіцячы сад,

9.00

05.11.2020

класны кіраўнік VІІ класа Салавей В.А.

11.   

Віктарына “Падарожжа ў казку”

вучні

IV-VII класаў

дзіцячы сад,

10.00

05.11.2020

бібліятэкар

Платоненка М.В.

12.   

Турнір па шашках

вучні

І-ІХ класаў

спартыўная зала,

10.00

05.11.2020

настаўнік фізічнай культуры і здароўя Бародзіч Л.В.

13.   

Інтэлектуальная віктарына “Турнір эрудытаў”

вучні

VIII- XIкласаў

дзіцячы сад,

9.00

06.11.2020

класны кіраўнік ХІкласа Шаляговіч Н.Ф.

14.   

КВЗ “Я здароўе берагу, быць здаровым я хачу”

вучні

V-VІІІ класаў

дзіцячы сад,

10.00

06.11.2020

класны кіраўнік VІ класа Крывалевіч Н.В.

15.   

Спартыўныя гульні

"Вясёлы мяч»

вучні

І-ІХ класаў

спартыўная зала,

11.00

06.11.2020

настаўнік фізічнай культуры і здароўя Бародзіч Л.В.

 

свернуть
Ещё в этом разделе