Расписание уроков

РАСКЛАД ЗВАНКОЎ У V-XI КЛАСАХ

развернуть

РАСКЛАД ЗВАНКОЎ У V-XIКЛАСАХ

Панядзелак, аўторак, чацвер, пятніца

  1. 40-9.25
  2. 40-10.25
  3. 40-11.25
  4. 40-12.25
  5. 40-13.25
  6. 40-14.25
  7. 40-15.25

 СЕРАДА

                   8.40-9.00- інфармацыйная гадзіна

  1. 15-10.00
  2. 15-11.00
  3. 15-12.00
  4. 15-13.00
  5. 15-14.00
  6. 15-15.00
  7. 15-16.00
свернуть

Расклад урокаў у VІ-XI класах

04.01.2021
развернуть

Расклад  урокаў V класа інтэграванага навучання і выхавання

 Панядзелак

1.Руская мова/ Беларуская мова

2.Нямецкая мова

3.Матэматыка/ Матэматыка

4.Беларуская мова/ Беларуская мова

5.Фізічная культура і здароўе/ Фізічная культура і здароўе

 

    Аўторак

1.Руская мова/ Руская мова

2.Руская літаратура/Беларуская мова

3.Сусветная гісторыя/ Сусветная гісторыя

4.Матэматыка/ Матэматыка

5.Мастацтва/ Мастацтва

 

    Серада

Інфарм. гадзіна

1.Нямецкая мова

2. Асновы бяспекі жыццядзейнасці/ Асновы бяспекі жыццядзейнасці

3. Матэматыка/ Матэматыка

4. Фізічная культура і здароўе/ Фізічная культура і здароўе

5. Чалавек і свет/ Чалавек і свет

6.Беларуская мова/ Беларуская мова

  Чацвер

1. Беларуская мова/ Беларуская мова

2. Беларуская літаратура/ Беларуская літаратура

3. Матэматыка/ Матэматыка

4. Сусветная гісторыя/ Сусветная гісторыя

5. Руская мова/ Руская мова

6.Руская літаратура/ Руская літаратура

 Пятніца

1. Гадзіна здароўя і спорту/ Гадзіна здароўя і спорту

2.Матэматыка/ Матэматыка

3. Нямецкая мова

4. Працоўнае навучанне/ Працоўнае навучанне

5. Беларуская літаратура/ Беларуская літаратура

 

Расклад урокаў у VI класе інтэграванага навучання і выхавання

Панядзелак

1.Матэматыка/Матэматыка

2. Беларуская мова/ Беларуская мова

3. Працоўнае навучанне/ Працоўнае навучанне

4. Працоўнае навучанне/ Працоўнае навучанне

5. Руская літаратура/ Руская літаратура

6. Нямецкая мова/ Нямецкая мова

Аўторак

1.Гісторыя Беларусі/ Гісторыя Беларусі

2. Матэматыка/ Матэматыка

3. Біялогія/ Біялогія

4. Фізічная культура і здароўе/ Фізічная культура і здароўе

5. Мастацтва/ Мастацтва

6. Геаграфія/ Геаграфія

 

Серада

Інфармацыйная гадзіна

1. Беларуская мова/ Беларуская мова

2. Беларуская літаратура/ Беларуская літатратура

3. Руская мова/ Руская мова

4. Матэматыка / Матэматыка

5. Нямецкая мова/ Нямецкая мова

6. Руская літаратура/ Руская літаратура

Чацвер

1. Руская мова/ Руская мова

2. Беларуская мова/ Беларуская мова

3. Фізічная культура і здароўе/ Фізічная культура і здароўе

4. Матэматыка/ Матэматыка

5. Гісторыя Беларусі/ Гісторыя Беларусі

6. Інфарматыка (I падгр.)/ Інфарматыка(I падгр.)

Пятніца

1. Беларуская літаратура / Беларуская літаратура

2. Руская мова/ Руская мова

3. Гадзіна здароўя і спорту/ Гадзіна здароўя і спорту

4. Матэматыка/ Матэматыка

5. Нямецкая мова/ Нямецкая мова

6. Інфарматыка (II падгр.)/ Інфарматыка(II падгр.)

 

 

Расклад урокаў VIIIXкласаў

 

VII клас

VIII клас

IX клас

Панядзелак

1. Біялогія

2. Руская мова

3. Гісторыя Беларусі

4. Беларуская мова

5. Матэматыка

6. Нямецкая мова

1. Нямецкая мова

2. Матэматыка

3. Фізічная культура і здароўе

4. Руская мова

5. Працоўнае навечанне

6. Фізіка

1. Нямецкая мова

2. Матэматыка

3. Беларуская мова

4. Фізічная культура і здароўе

5. Беларуская літаратура

6. Працоўнае навучанне

Аўторак

1. Хімія

2. Гадзіна здароўя і спорту

3. Працоўнае навучанне

4. Працоўнае навучанне

5. Фізіка

6. Матэматыка

1. Фізіка

2. Хімія

3. Матэматыка

4. Руская мова

5. Геаграфія

6. Руская літаратура

7. Мастацтва

1. Беларуская мова

2. Грамадазнаўства

3. Руская мова

4. Матэматыка

5. Руская літаратура

6. Фізіка

7. Гісторыя Беларусі

Серада

Інфармацыйная гадзіна

1.Матэматыка

2. Біялогія

3. Беларуская мова

4.Беларуская літаратура

5. Фізіка

6. Геаграфія

Інфармацыйная гадзіна

1. Гісторыя Беларусі

2. Матэматыка

3. Біялогія

4. Нямецкая мова

5. Фізічная культура і здароўе

6. Беларуская мова

Інфармацыйная гадзіна

1. Геаграфія

2. Гадзіна здароўя і спорту

3. Гісторыя Беларусі

4. Хімія

5. Нямецкая мова

6. Матэматыка

Чацвер

1. Гісторыя Беларусі

2. Матэматыка

3. Руская мова

4. Нямецкая мова

5. Інфарматыка

6. Фізічная культура і здароўе

 

1. Інфарматыка

2. Біялогія

3. Беларуская мова

4. Беларуская літаратура

5. Матэматыка

6. Хімія

1. Фізічная культура і здароўе

2. Інфарматыка

3. Матэматыка

4. Фізіка

5. Біялогія

6. Нямецкая мова

 

Пятніца

1. Руская літаратура

2. Фізічная культура і здароўе

3. Матэматыка

4. Нямецкая мова

5.Беларуская літаратура

6. Мастацтва

1. Матэматыка

2. Гісторыя Беларусі

3. Геаграфія

4. Гадзіна здароўя і спорту

5. Руская літаратура

6. Нямецкая мова

1. Біялогія

2. Беларуская літаратура

3. Сусветная гісторыя

4. Хімія

5. Матэматыка

6. Руская мова

 

 

 

Расклад урокаў XXIкласаў

 

X клас

XI клас

Панядзелак

1. Фізіка

2. Гісторыя Беларусі

3. Хімія

4. Працоўнае навучанне

5. Нямецкая мова

6. Фізічная культура і здароўе

 

1. Фізічная культура і здароўе

2. Хімія

3. Нямецкая мова

4. Матэматыка

5. Геаграфія

6.Бераруская літаратура

 

Аўторак

1. Гадзіна здароўя і спорту

2. Працоўнае навучанне

3. Працоўнае навучанне

4. Беларуская літаратура

5. Матэматыка

6. Беларуская мова

7.Дапрызыўная і медыцынская падрыхтоўка

1. Матэматыка

2. Фізіка

3. Астраномія

4. Грамадазнаўства

5. Біялогія

6. Працоўнае навучанне

7. Працоўнае навучанне

Серада

Інфармацыйная гадзіна

1. Біялогія

2. Інфарматыка

3. Фізіка

4. Руская літаратура

5. Матэматыка

6. Нямецкая мова

7. Геаграфія

Інфармацыйная гадзіна

1. Руская мова

2.Гісторыя Беларусі

3.Дапрызыўная і медыцынская падрыхтоўка

4.Нямецкая мова

5.Руская літаратура

6. Матэматыка

7. Фізічная культура і здароўе

Чацвер

1. Матэматыка

2. Руская мова

3. Хімія

4. Руская літаратура

5. Працоўнае навучанне

6. Працоўнае навучанне

7. Грамадазнаўства

 

1. Біялогія

2. Працоўнае навучанне

3. Працоўнае навучанне

4. Хімія

5. Беларуская мова

6. Бераруская літаратура

7. Інфарматыка

Пятніца

1. Чарчэнне

2. Нямецкая мова

3. Біялогія

4. Гісторыя Беларусі

5. Працоўнае навучанне

6. Матэматыка

7. Фізічная культура і здароўе

 

1. Нямецкая мова

2.Працоўнае навучанне

3. Працоўнае навучанне

4.Фізіка

5. Матэматыка

6.Гадзіна здароўя і спорту

7. Гісторыя Беларусі

 

 

свернуть