Расписание

Расклад званкоў на І ступені агульнай сярэдняй адукацыі на 2021/2022 навучальны год

развернуть

                              РАСКЛАД ЗВАНКОЎ

                                         1 КЛАС

                     СЕРАДА

                        8.30 – 8.50 – інфармацыйная гадзіна

  1. 40 – 9.15                                     1.   9.00 – 9.35
  2. 35 – 10.10                                   2.   9.55 – 10.30
  3. 30 – 11.05                                 3.   10.50 – 11.25
  4. 25 – 12.00                                 4.   11.45 – 12.20
  5. 20 – 12.55                                 5.   12.40 – 13.15                         

 

                              РАСКЛАД ЗВАНКОЎ

                                         2-4 КЛАС 

                    СЕРАДА

                        8.30 – 8.50 – інфармацыйная гадзіна

  1. 40 – 9.25                                     1.   9.00 – 9.45                             
  2. 35 – 10.20                                   2.   9.55 – 10.40
  3. 35 – 11.20                                 3.   10.55 – 11.40
  4. 40 – 12.25                                 4.   12.00 – 12.45
  5. 35 – 13.20                                 5.   12.55 – 13.40
  6. 40 – 14.25                                 6.   13.50 – 14.35

 

свернуть

Расклад званкоў у V-XI класах

развернуть

РАСКЛАД ЗВАНКОЎ У V-XIКЛАСАХ

Панядзелак, аўторак, чацвер, пятніца

  1. 8.45-9.30
  2. 9.40-10.25
  3. 10.40-11.25
  4. 11.35-12.20
  5. 12.35-13.20
  6. 13.30-14.15
  7. 14.25-15.10

 СЕРАДА

                   8.45-9.05- інфармацыйная гадзіна

  1. 9.10-9.55
  2. 10.05-10.50
  3. 11.05-11.50
  4. 12.00-12.45
  5. 13.00-13.45
  6. 13.55-14.40
  7. 14.50-15.35
свернуть

Расклад урокаў на І ступені агульнай сярэдняй адукацыі на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

развернуть

РАСКЛАД УРОКАЎ

І класа інтэграванага навучання і выхавання

на IІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

Панядзелак

  1. Навучанне грамаце (пісьмо)
  2. Матэматыка
  3. Фізічная культура і здароўе
  4. Выяўленчае мастацтва

Аўторак

  1. Навучанне грамаце (чытанне)
  2. Навучанне грамаце (пісьмо)
  3. Матэматыка
  4. Музыка

Серада

  1. Руская мова
  2. Матэматыка
  3. Чалавек і свет
  4. Час здароўя і спорту

Чацвер

  1. Навучанне грамаце (чытанне)
  2. Навучанне грамаце (пісьмо)
  3. Фізічная культура і здароўе
  4. Выяўленчае мастацтва

Пятніца

  1. Навучанне грамаце (чытанне)
  2. Матэматыка
  3. Працоўнае навучанне

 


РАСКЛАД УРОКАЎ ІІ класа

на IІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

Панядзелак

  1. Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне )
  2. Беларуская мова
  3. Матэматыка
  4. Музыка

Аўторак

  1. Руская літаратура (літаратурнае чытанне)
  2. Руская мова
  3. Матэматыка
  4. Фізічная культура і здароўе
  5. Выяўленчае мастацтва

Серада

  1. Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)
  2. Беларуская мова
  3. Матэматыка
  4. Працоўнае навучанне

Чацвер

  1. Руская мова
  2. Матэматыка
  3. Час здароўя і спорту
  4. Чалавек і свет

Пятніца

  1. Руская літаратура (літаратурнае чытанне)
  2. Руская мова
  3. Фізічная культура і здароўе
  4. Асновы бяспекі жыццядзейнасці


РАСКЛАД УРОКАЎ ІІІ класа

на IІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года 

Панядзелак

  1. Руская літаратура (літаратурнае чытанне)
  2. Руская мова
  3. Матэматыка
  4. Фізічная кульура і здароўе
  5. Музыка

Аўторак

  1. Беларуская мова
  2. Нямецкая мова
  3. Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)
  4. Нямецкая мова
  5. Выяўленчае мастацтва

Серада

  1. Руская літаратура (літаратурнае чытанне)
  2. Руская мова
  3. Матэматыка
  4. Час здароўя і спорту
  5. Чалавек і свет

Чацвер

  1. Руская мова
  2. Нямецкая мова
  3. Матэматыка
  4. Фізічная культура і здароўе
  5. Працоўнае навучанне

Пятніца

  1. Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)
  2. Беларуская мова
  3. Матэматыка
  4. Асновы бяспекі жыццядзейнасці


РАСКЛАД УРОКАЎ
 ІV класа

на IІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

Панядзелак

  1. Руская літаратура (літаратурнае чытанне)
  2. Руская мова
  3. Матэматыка
  4. Фізічная кульура і здароўе
  5. Музыка

Аўторак

  1. Нямецкая мова
  2. Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)
  3. Нямецкая мова
  4. Беларуская мова
  5. Выяўленчае мастацтва

Серада

  1. Руская літаратура (літаратурнае чытанне)
  2. Руская мова
  3. Матэматыка
  4. Час здароўя і спорту
  5. Чалавек і свет

Чацвер

  1. Нямецкая мова
  2. Матэматыка
  3. Руская мова
  4. Фізічная культура і здароўе
  5. Працоўнае навучанне

Пятніца

  1. Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)
  2. Беларуская мова
  3. Матэматыка
  4. Асновы бяспекі жыццядзейнасці
свернуть

Расклад урокаў у VІ-XI класах

развернуть

                 Расклад урокаў у VI класе інтэграванага навучання і выхавання

Панядзелак

1. Нямецкая мова/ Беларуская мова

2. Фізічная культура і здароўе / Фізічная культура і здароўе

3. Матэматыка / Матэматыка

4. Беларуская мова / Беларуская мова

5. Беларуская літаратура / Беларуская літаратура

6. Геаграфія / Геаграфія

Аўторак

1. Сустветная гісторыя / Сустветная гісторыя

2. Матэматыка / Матэматыка

3. Працоўнае навучанне / Працоўнае навучанне

4. Працоўнае навучанне / Працоўнае навучанне

5. Руская мова / Руская мова

6. Руская літаратура / Руская літаратура

Серада

Інфармацыйная гадзіна

1. Мастацтва / Мастацтва

2. Матэматыка / Матэматыка

3. Беларуская мова / Беларуская мова

4. Нямецкая мова / Беларуская мова

5. Беларуская літаратура / Беларуская літаратура

6. Сустветная гісторыя / Сустветная гісторыя

Чацвер

1. Матэматыка / Матэматыка

2. Інфарматыка

3. Фізічная культура і здароўе / Фізічная культура і здароўе

4. Біялогія / Біялогія

5. Нямецкая мова

6. Руская літаратура / Руская літаратура

Пятніца

1. Час здароўя і спорту / Час здароўя і спорту

2. Матэматыка / Матэматыка

3. Беларуская мова / Беларуская мова

4. Руская літаратура / Беларуская літаратура

5. Руская мова / Руская мова

 

 

Расклад урокаў у VII класе інтэграванага навучання і выхавання

Панядзелак

1. Матэматыка/ Матэматыка

2. Беларуская мова/ Беларуская мова

3. Руская літаратура/ Руская літаратура

4. Руская мова / Руская мова

5. Фізічная культура і здароўе/ Фізічная культура і здароўе

6. Нямецкая мова/ Нямецкая мова

Аўторак

1. Біялогія / Біялогія

2. Фізічная культура і здароўе / Фізічная культура і здароўе

3. Беларуская мова/ Беларуская мова

4. Хімія / Хімія

5. Матэматыка / Матэматыка

6. Сусветная гісторыя / Сусветная гісторыя

Серада

Інфармацыйная гадзіна

1. Нямецкая мова / Нямецкая мова

2. Біялогія / Біялогія

3. Сусветная гісторыя/ Сусветная гісторыя

4. Фізіка / Фізіка

5. Матэматыка / Матэматыка

6. Геаграфія / Геаграфія

Чацвер

1. Час здароўя і спорту / Час здароўя і спорту

2. Руская літаратура / Руская літаратура

3. Матэматыка / Матэматыка

4. Беларуская мова / Беларуская мова

5. Мастацтва / Мастацтва

6. Інфарматыка (I падгр.) / Інфарматыка (I падгр.)

7. Інфарматыка (II падгр.) / Інфарматыка (II падгр.)

Пятніца

1. Працоўнае навучанне / Працоўнае навучанне

2. Руская мова / Руская мова

3. Матэматыка / Матэматыка

4. Фізіка / Фізіка

5. Працоўнае навучанне / Працоўнае навучанне

6. Нямецкая мова / Нямецкая мова

 

 

Расклад урокаў V, VIII, IX класаў

 

V клас

VIII клас

IX клас

Панядзелак

1. Руская мова

2. Матэматыка

3. Фізічная культура і здароўе

4. Нямецкая мова

5. Руская літаратура

1. Геаграфія

2. Фізіка

3. Нямецкая мова

4. Матэматыка

5. Мастацтва

6. Руская мова

 

1. Нямецкая мова

2. Працоўнае навучанне

3. Фізіка

4. Геаграфія

5. Матэматыка

6. Фізічная культура і здароўе

Аўторак

1. Беларуская мова

2.Беларуская літаратура

3. Чалавек і свет

4.Матэматыка

5. Сусветная гісторыя

6. Працоўнае навучанне

 

1. Матэматыка

2. Сусветная гісторыя

3. Фізіка

4. Руская мова

5. Фізічная культура і здароўе

6. Матэматыка

7. Руская літаратура

1. Руская літаратура

2. Фізіка

3. Фізічная культура і здароўе

4. Фізіка

5. Біялогія

6. Беларуская мова

 

Серада

Інфармацыйная гадзіна

1. Руская мова

2. Мастацтва

3.Асновы бяспекі   жыццядзейнасці

4. Матэматыка

5. Нямецкая мова

6.Фізічная культура і здароўе

Інфармацыйная гадзіна

1. Геаграфія

2. Беларуская мова

3. Беларуская літаратура

4. Хімія

5. Сусветная гісторыя

6. Матэматыка

7. Нямецкая мова

Інфармацыйная гадзіна

1. Матэматыка

2.  Руская літаратура

3. Руская мова

4. Нямецкая мова

5. Беларуская мова

6. Беларуская літаратура

7. Геаграфія

Чацвер

1. Руская мова

2. Беларуская мова

3.Беларуская літаратура

4. Матэматыка

5. Руская літаратура

 

 

1. Хімія

2. Матэматыка

3. Інфарматыка

4. Час здароўя і спорту

5. Матэматыка

6. Працоўнае навучанне

7. Біялогія

 

1. Сусветная гісторыя

2. Хімія

3. Грамадазнаўства

4. Інфарматыка

5. Час здароўя і спорту

6. Матэматыка

 

Пятніца

1. Матэматыка

2. Час здароўя і спорту

3. Беларуская мова

4. Нямецкая мова

5. Сусветная гісторыя

1. Нямецкая мова

2. Беларуская мова

3. Біялогія

4. Матэматыка

5. Беларуская літаратура

6. Фізічная культура і здароўе

1. Руская мова

2. Хімія

3. Нямецкая мова

4. Сусветная гісторыя

5. Матэматыка

6. Беларуская мова

 

 

                                                             

 

 

                                                   Расклад урокаў XXI класаў

 

X клас

XI клас

Панядзелак

1. Біялогія

2. Нямецкая мова

3. Хімія

4. Фізіка

5. Працоўнае навучанне

6. Працоўнае навучанне

7. Матэматыка

1. Працоўнае навучанне

2. Працоўнае навучанне

3. Нямецкая мова

4. Фізічная культура і здароўе

5. Фізіка

6. Матэматыка

 

Аўторак

1. Дапрызыўная падрыхтоўка і медыцынская падрыхтоўка

2. Чарчэнне

3. Сусветная гісторыя

Беларуская мова

4. Беларуская мова

5.Беларуская літаратура

6. Фізіка

7. Хімія

1. Астраномія

2. Біялогія

3. Матэматыка

4. Геаграфія

5. Фізіка

6. Дапрызыўная падрыхтоўка і медыцынская падрыхтоўка

7. Фізічная культура і здароўе

Серада

Інфармацыйная гадзіна

1. Час здароўя і спорту

2. Геаграфія

3. Матэматыка

4. Руская літаратура

5. Біялогія

6. Нямецкая мова

7. Грамадазнаўства

Інфармацыйная гадзіна

1. Сусветная гісторыя

2. Нямецкая мова

3. Хімія

4. Грамадазнаўства

5. Руская мова

6. Руская літаратура

7. Матэматыка

Чацвер

1. Інфарматыка

2. Працоўнае навучанне

3. Працоўнае навучанне

4. Руская мова

5. Беларуская літаратура

6. Фізічная культура і здароўе

7. Матэматыка

1. Працоўнае навучанне

2. Сусветная гісторыя

3. Біялогія

4. Працоўнае навучанне

5. Інфарматыка

6. Беларуская мова

7. Бераруская літаратура

Пятніца

1. Сусветная гісторыя

2. Працоўнае навучанне

3. Працоўнае навучанне

4. Фізічная культура і здароўе

5. Нямецкая мова

6. Матэматыка

 

1. Хімія

2. Нямецкая мова

3. Працоўнае навучанне

4. Працоўнае навучанне

5. Час здароўя і спорту

6. Руская мова

7. Матэматыка

 

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў на І ступені агульнай сярэдняй адукацыі на 2021/2022 навучальны год

развернуть

Расклад факультатыўных заняткаў

на І ступені агульнай сярэдняй адукацыі

на 2021/2022 навучальны год

 

                 І клас                 інтэграванага навучання і выхавння ІІ клас ІІІ клас
Панядзелак "Рашэнне тэкставых задач" "Вытокі роднай мовы"

"Вытокі роднай мовы"

  12.20-12.55 12.45-13.30 13.40-14.25
       
Аўторак "Вытокі роднай мовы”    
  12.20-12.55    
       
Серада   "Кніга запрашае ў падарожжа”  
    13.05-13.50  
       
Чацвер   "Рашэнне тэкставых задач"  
    12.45-13.30  
       
Пятніца     "Рашэнне тэкставых задач"
      13.40-14.25
       
  настаўнік                        Шаблоўская А.М. настаўнік                      Сыцько В.П. настаўнік               Савельева А.С.

 

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў

развернуть

 

 

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

 

 

 

V

кл

 

 

 

 

Грані слова: ад гука да сказа

13.40-14.25

 наст.

Салавей В.А

.

 

  Практыкум па чытанні

15.00-15.45

наст. Крывалевіч Н.В.

 

 

 

 

VI

кл

 

 

 

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

14.35-15.20

наст.

Касабуцкі Д.А.

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

15.00-15.45

наст.

Шаляговіч Н.Ф.

 

 

 

 

 

 

VII

кл

 

 

 

 

 

 

 

 

Слова ў тэксце

15.30-16.15

наст.

Салавей В.А.

 

 

 

 

VIII

кл

 

От значения к написанию

15.30-16.15

наст.

Шаляговіч Н.Ф.

 

 

 

 

 

 

 

IX

кл

 

 

 

 

Працягваем адкрываць тайны рэчыва

14.35-15.20

наст.

Гук А.Р.

 

 

 

 

Практыкум

па маўленнні

15.55-16.40

наст. Крывалевіч Н.В.

 

 

 

 

 

Секреты синтаксиса и пунктуации

14.35-15.20

наст. Шаляговіч Н.Ф.

 

 

 

 

 

X

кл

Выбар прафесіі

15.30-16.15

наст.

Корзун Т.М.

 

 

 

 

 

XI

кл

 

 

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

15.55-16.40

наст.

Салавей В.А.

 

 

свернуть